Количка

0
 
Всичко от: Actavis
Код:  8074 
тегло  0.030 кг

Проалгин при болка и висока температура 500мг х20 таблетки - Actavis

(10 глас/а)
Цена: 1.60лв.

Брой:

+ -
Добави в
Уведомяване по Е-майл

Лекарствено средство без лекарско предписание, съдържащо 500 мг активно вещество Парацетамол, което се препоръчва при главоболие, мигрена, зъбобол, висока температура, различни леки до умерени болки като болки в мускулите и ставите, болезнена менструация. Paracetamax представлява неопианто болкоуспокояващо и температуропонижаващо средство със слабо противовъзпалително действие. Парацетамолът действа по-силно върху централната нервна система и по-слабо върху периферната нервна система, което обяснява неговото по-леко противовъзпалително действие, в сравнение с лекарствата от групата на нестероидните противовъзпалителни средства. Преди употреба прочетете внимателно листовката на продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения. Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар. Не превишавайте препоръчителната дозировка за дневен прием. Продуктът представлява хранителна добавка и не следва да се използва като заместител на разнообразното и пълноценно хранене. Съхранявайте на място, далеч от достъпа на деца! Да не се съхранява при температура над 25 С.

 

 

 

 

 

 


 

Регистрирайте се в нашата онлайн аптека, за да получавате бюлетин с актуални промоции, сезонни предложения и информация за нови продукти. В секцията "Актуални теми" можете да се запознаете със статии по различни здравни въпроси. Разгледайте новия брой на ежемесечното ни издание 36.6 ЗА МЕН - създадено с грижа за Вашето здраве, красота и по-добър живот. В Аптеки 36.6 ние ценим Вашето мнение и се радваме на обратна връзка от нашите клиенти, защото вярваме в нашето мото: Аптеки 36.6 - винаги близо до Вас!

Още...

 

 

 

Проалгин таблетки 500 мг Metamizol
• Лекарствено вещество в една таблетка Проалгин: Metamizole sodium 500 мг
• Помощни вещества: пшенично нишесте, талк, магнезиев стеарат, желатин.
Проалгин таблетки 500 мг се предлага по 10 броя таблетки в блистер; 1, 2 блистера в опаковка

Още...

 

 


Прилагайте Проалгин точно както е посочено в тази листовка!
Възрастни и деца над 12 години без лекарско предписание
• Терапевтичната доза - 1 таблетка 3-4 пъти дневно; максимална еднократна доза - 2 таблетки, максимална дневна доза - 6 таблетки.
• Продължителност на лечението - 3 до 5 дни.
След отзвучаване на болките, високата температура или възпалението, продуктът се приема няколко дни по 1 таблетка.
При липса на ефект се консултирайте с лекар!
Деца под 12 години - по лекарско предписание!
Терапевтични дози:
Деца от 7 до 9 години - единична доза 1/2 таблетка 2 пъти дневно, максимална дневна доза - 2 таблетки;
Деца от 10 до 14 години - 1/2 до 1 таблетка 3 пъти дневно, максимална дневна доза 3 таблетки.
Препоръчително е Проалгин да се приема след нахранване, при необходимост и преди хранене, с повече течности. Приемане на по-голяма доза
При прием на по-висока доза от предписаната веднага се обърнете за помощ към лекар!
Симптоми
Намалено отделяне на урина, цианоза, епилептиформени гърчове, колапс. Първите мерки при отравяне са предизвикване на повръщане, стомашна промивка, даване на активен въглен, последвано от симптоматично лечение.
Няма специфичен антидот.

Още...